top of page

hakkımızda

1997 yılında ahşap mobilya üretimine başlayan Tüfekçioğlu grup, profesyonel kadrosu ile birçok başarılı projede yer almıştır. Bu projeler dahilinde hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan özel yapılara, rezidanslara, toplu konutlara, plazalara, otellere, yurtlara, üniversitelere ve hastanelere uygun nitelikte ve kalitede kapı, mutfak dolabı, gardırop, vestiyer, banyo dolabı, akustik tavan, ahşap duvar ve tavan giydirme vb. ahşap imalatları sağlayarak kaliteli ve prestijli işlere imza atmıştır.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan markanın 10,000m² kapalı, 22,000m² açık alanda bulunan ileri teknoloji ürünü büyük makine parkı sayesinde yılda 87,500 adet kapı, 5,000 adet mutfak dolabı, 3,375 adet gardırop, 6,000 adet banyo dolabı ve diğer ahşap mobilyaların imalatını yapmaktadır.

2011 yılında fabrika faaliyetlerini TÜMOB Ahşap Mobilya Dekorasyon Sanayii adı ile bünyesine dahil etmiştir. Ar-Ge çalışmalarını başarıyla sürdüren TÜMOB Ahşap Mobilya, 2016 yılı itibariyle Verrazano markası ile özel projelerde de hizmet vermeye başlamıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini ve güvenini sürekli artırmak için standartlara uygun hammadde, malzeme ve yarı mamulleri kullanarak sağlam ve dayanıklı ürünler üretmek, minimum stok seviyesi ile çalışarak zamanında ürün teslimini sağlamak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak fiyat ve hizmeti sunmak Kalite Yönetim Sistemimize; tüm personelin destek ve katılımını sağlayarak çalışan ve müşteri memnuniyetimizi artırmak, sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmek firmamızın Kalite Politikasıdır.

VİZYON

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde cevap vererek kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sunmak.

MİSYON

Teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün ve hizmet kalitesini sürekli artırmak ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak sektörde öncü kuruluş olmak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Dürüstlük, şirketimizin temel değeridir. Şeffaf iletişim ve güvenilir ilişkilerle işimizi yürütmeyi taahhüt ediyoruz.

Sorumluluk

Sorumluluk, faaliyetlerimizin merkezinde yer alır. Her adımda taşıdığımız sorumluluğun farkındayız ve işimizi bu bilinçle yönlendiriyoruz.

Çalışkanlık

Çalışkanlık, işimize olan bağlılığımızı yansıtır. Azimle çalışarak hedeflerimize ulaşmayı taahhüt ediyoruz.

Kalite

Kalite, işimizin özüdür. Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Saygı

Saygı, her ilişki ve işbirliğinin temelidir. Karşılıklı saygıya dayalı bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Profesyonellik

Profesyonellik, faaliyetlerimizin temel taşıdır. İşimizi en yüksek standartlarda gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

bottom of page